MB Grockio vairavimo mokykla – nauja vairavimo mokykla Utenoje. Vairavimo mokyklos direktorius Aurimas Grockis vairavimo instruktoriumi dirba nuo 2009 m.Pasirink kokybę! Kiekvienas mokinys, kuris pasirinks MB Grockio vairavimo mokykla , ne tik puikiai įsisavins teorines žinias, bet ir įgaus nepriekaištingus transporto priemonės valdymo įgūdžius.  Geriausia reklama - vairavimo pažymėjimus turintys buvę mokiniai. Netiki? Pasiklausinėk… Rinkis vairavimo mokyklą atsakingai!!!!

Užsiregistravę į kursus, vairavimo mokysitės 30 akademinių valandų. Jas galėsite pasirinkti Jums patogiu laiku. Visgi, jei to nepakaks, visada galėsite susitarti dėl papildomų vairavimo pamokų. Papildomoms vairavimo pamokoms priimame ir mokinius iš kitų vairavimo mokyklų bei vairavimo pažymėjimą jau turinčius asmenis, kurie nori patobulinti turimus įgūdžius. 

Konsultuojame vairavimo mokymosi ir egzaminų laikymo klausimais. Dokumentus sutvarkome Jums patogiu laiku ir Jūsų pasirinktoje vietoje. Už mokymą galima mokėti dalimis.